TR EN

SSD HOSTİNG PAKETLERİ.

 DirectAdmin Kontrol Panel > Ücretsiz SSL (Let's Encrypt)  > CloudL Teknolojisi  > LiteSpeed (LsCache Destekli) > PHP 5.1 İla 7.4 ve 8.0 Desteği  > Anti DDOS 

Veri Merkezi Dizaynı ve Kurulumu

Hayatımıza yön veren sosyal medya servisleri ve yeni iletişim kanalları internet ortamına taşındıkça, bu internet servislerinin içinde çalıştığı web sunuculara (Server) ev sahipliği yapan veri merkezleri (Datacenter) daha fazla önem kazanmaya başladı. Veri merkezi olarak hizmet verecek alan; web sunucularının, verimerkezi ekipmanlarının rahatça konumlandırabileceği, teknik personelin rahatça çalışma yapabileceği kadar geniş koridorların tasarlanabileceği büyüklükte olmalıdır.

Bir datacenter da enerji harcayan iki unsurdan biri olan iklimlendirme maliyetlerinin yüksekliği göz önünde bulundurularak, zemin, tavan ve duvarlarda ısı yalıtımına önem verilmelidir. Datacenter alanına yakın su tesisatı olmaması, su baskını riski taşıyan bölgelerde alçak katlarda konumlandırılmaması gereklidir.

Kablolama ve iklimlendirmenin rahatça yapılabilmesi için yükseltilmiş döşeme imalatına göre tasarlanmalıdır. Havada uçuşan tozun büyük bölümü elektriksel olarak iletkendir. Bir çok bilgisayar sisteminde tasarımları sebebiyle, soğutma vantilatörleri aracılığı ile toz sistem içerisine çekilmekte ve uzun sürede tozun sistem kartlarının üzerini kapladığı görülmektedir. Kartlar üzerinde biriken bu toz parçacıkları, kısa devrelere, sistemlerin iç sıcaklıklarının artmasında da bir etken olmaktadırlar. İçeriye duman ve tozun girişini engellemek ve güvenliği sağlamak için datacenter da sadece acil durumda kullanılabilecek pencereler bulunmalıdır.

  • ○ İklimlendirme
  • ○ Enerji ve Enerji Altyapısı
  • ○ Network ve Network Cihazları
  • ○ Network Operation Center (NOC)
  • ○ Güvenlik
  • ○ Yedeklilik

DATACENTER/SERVER HİZMETLERİ

DATACENTER/SERVER HİZMETLERİ

Kurumsal veya Bireysel firmalarda Ticari programlarınızı Server kurulumu yaparak daha hızlı ve güvenilir hale getiriyoruz. Mikro Logo Zirve gibi programları online çalışma ortamı ile daha hızlı ve kolay kullanma olanağınızı sağlıyoruz.

İNCELE
KAMERA SİSTEMLERİ

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera Sistemleri Ahd ve IP Network tabanlı güvenlik kamera sistemleri. 7/24 kesintisiz kayıt ve canlı izleme çözümleri. Kablolu ve kablosuz çözümleri kaliteli markalar ile güvenlik kamera sistemleri kurmaktayız.

İNCELE
WEB ve MOBİL UYGULAMA MODÜL GELİŞTİRME

WEB ve MOBİL UYGULAMA MODÜL GELİŞTİRME

Web Sitesi (responsive), Mobil Yazılım Teknolojisi, Mobil modül, Eklenti, Plug-in, E-Pazar, Sipariş yazılımı, E-ticaret, Crm Yazılımı, B2b, B2c, Sanal Market

İNCELE