TR EN

Web Hizmetleri

 • Web Sitesi Tasarımı
 • Web Yazılım Hizmeti
 • E-Ticaret Paketleri
 • SEO
 • Hosting Hizmeti
 • Mobil Uygulamalar
 • Grafik Tasarım

En iyi hizmeti, uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor olsanız dahi, verdiğiniz hizmeti potansiyel müşterilerin bilgisine sunmadıktan sonra firmanızın sürekliliğini ve sonrasında da büyümesini sağlamanız mümkün değildir.


1. Kurumsal web siteleri

Kurumsal web siteniz kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasıdır. Kurumunuz sabah 08:00, akşam 17:00 arası açık olsa da, web siteniz 7/24 esasına göre sizi kesintisiz temsil etmektedir. Web sitesi yeni iletişim platformu olan internet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi en iyi biçimde anlatabileceğiniz bir araçtır. İş dünyası, firmalar hakkında ilk izlenimi edinebilmek için internet sitelerinin ciddi bir vitrin olduğu su götürmez bir gerçektir. Web sitenizin sizi tam anlamıyla yansıtması bu yüzden çok önemlidir.


2. Kişisel web siteleri

Kişisel Web sitesi yaptırarak, kimliğinizi, hobilerinizi, bilgilendirmek ya da tanıtmak istediği konuları da birleştirerek dünyaya açılan bir kapı oluşturmuş olacaksınız.

Bu sayede;

 • Sizi arayanlar hakkınızda birinci ağızdan doğru bilgiye ulaşmış olur.
 • Web sitenizde kariyerinizle ilgili paylaşacağınız bilgiler daha kolay iş bulmanızı sağlar.
 • Web siteniz aracılığıyla, hakkınızdaki gelişmeleri, aktivitelerinizi, uğraşlarınızı paylaşarak kişisel markanızı yaratabilirsiniz.
 • Kullandığınız tüm sosyal mecraları, sitenizde tek çatı altında toplama şansına sahip olursunuz.

3. Tanıtım siteleri

Bütçenizi zorlamadan potansiyel ya da hazırdaki müşterilerinize oturdukları yerden firmanızı, ürünlerinizi yada hizmetlerinizi tanıtabilme imkanı sunmak istemez misiniz?

Ürünlerinizi internetin sağladığı renkli resim ve hareketli animasyon avantajları ile tanıtmanız sizi rakiplerinizden farklı kılacaktır.


4. Mobil Uygulama Modulleri

Mobil cihaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte bu alanda yapılan çalışmalar büyük önem kazandı.

Hayatımızın her alanına giren internetten siparis - oyun - spor - yapay zekalı uygulamalar ve sanal market uygulamarı oldukça artmıştır.

Bununla birlikte mevcut web siteleri, mobil cihazların internet deneyimlerini kısıtlaması firma sahiplerini mobil uygulama ve uygun web sitesi yapmaya yönlendirmiştir.

Böylece her mekanda rahatlıkla kullanılabilen mobil cihazların internet deneyimleri arttırılarak kullanıcıların bu hizmetten maksimum fayda sağlamaları söz konusu olacaktır.

KAMERA SİSTEMLERİ

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera Sistemleri Ahd ve IP Network tabanlı güvenlik kamera sistemleri. 7/24 kesintisiz kayıt ve canlı izleme çözümleri. Kablolu ve kablosuz çözümleri kaliteli markalar ile güvenlik kamera sistemleri kurmaktayız.

İNCELE
TOPLU SMS HİZMETİ

TOPLU SMS HİZMETİ

ÇİÇEK Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden kullanıcı girişi yaparak KURUMSAL BAŞLIĞINIZ ile SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Mesajlar yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz.

İNCELE
WEB ve MOBİL UYGULAMA MODÜL GELİŞTİRME

WEB ve MOBİL UYGULAMA MODÜL GELİŞTİRME

Web Sitesi (responsive), Mobil Yazılım Teknolojisi, Mobil modül, Eklenti, Plug-in, E-Pazar, Sipariş yazılımı, E-ticaret, Crm Yazılımı, B2b, B2c, Sanal Market

İNCELE