TR EN

2000 yılında Exper Bilgisayar Bölge Müd.de Kısa Bir çalışma hayatından sonra. 2003 Yılında ÇİÇEK BİLGİSAYAR Firma ismiyle Bilişim Hizmeti, Bilgisayar –  Server - Yazılım web Programlama ve yayınlama – Donanım – Elektronik devre onarım – Ahd-İp kamera-alarm kurulum – santral kurulum – server(sunucu) ve SQL veri tabanı Ticari Program – Kablolu Kablosuz büyük ağlar- Network – sosyal medya gibi genel olarak  Teknoloji konusunda uzman olarak  firmamız bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet/danışmanlık vermektedir.
 
İşletmemiz Bilgisayar çevre birimleri kurulum ve işletim sistemleri konusunda piyasadan daha hızlı özel bir yazılım geliştirerek ve kendi PROGRAMLADIGI kurulum image dosyalarını geliştirerek tüm bilgisayar dünyasındaki modellere uygulamaktadır.  Bu Birçok alanda fark yaratarak veri kaybını ve mevcut kullanıcıların iş kaybını engellemektedir.
İşletmelerin ticari program mikro zirve logo gibi bir çok ticari programlarının her firmanın kendi bünyesinde bulut server kurarak yedekleme ve online çalışma sistemi oluşturmaktayız.
İhtiyaca göre firma ve kuruluşların ÖZEL PROGRAM, B2B, WEB SİTESİ VE MOBİL UYGULAMA MODÜLLERİNİZ GELİŞTİRİYORUZ. Google seo ve en uygun şekle getirme işlemlerini domain ve Hosting ayarlamalarını güncel olarak ayarlıyoruz.
FİRMAMIZ  MEB -Fatih projesi BT kurulumları Fiber Optic hat ve sonlandırma işlemleri yapaktadır.
İp kamera sistemleri ve yapay zekâ Kayıt cihazları Mobese gibi Büyük ağlar ve kamera sistemleri kuruyoruz. Kablolu ve kablosuz olmak özere – uzak wifi  yayını çanak sistemi kuruyoruz.
Okullara özel Bilgisayarlı Otomatik Öğrenci/öğretmen zil sistemi yazılım geliştirdik kurup devreye alıyoruz. 
Eğitim kurumları için özel devamsızlık ve öğrenci öğretmen veli bilgilendirme içi TopluSMS sitemi WEB Programlama yaparak 2012 yılından buyana web sistemiz BTK onaylı yayınlıyoruz.
2003 yılından 2021 yılı dahil devam eden Bilişim hizmetlerimiz AR-GE durumunda devam etmektedir.